Reguleeritav jalutusrihm Fairy Tail Valley, DIY

Design It Yourself - lase valla Sinus peituv kunstnikuhing ja loo just Sulle meelepärase värvitooniga jalutusrihm. 
Soovitud värvitoon kirjuta ostukorvis "Tellimuse täpsustuse" alla.
Jalutusrihma värv: ... 
Lisa ostukorvi
55 €
Kaela- ja jalutusrihmade kollektsioon Biothane'st, mida oleme kaunistanud meile nii omaste punutistega. Mis on Biothane? Oma väljanägemiselt nahka imiteeriv materjal, mis on kulumisele vastupidavam, kergemini puhastatavam ja kordades tugevam kui nahk. Samuti on see materjal saadaval väga erksates, tuhmumiskindlates ja sügavates värvides.

Ole iseenda peremees ja Pablo Picasso! Just siin saad disainida endale meeldivat värvi jalutusrihma. Leia valikus olevate värvide seast enda lemmik ja kirjuta see ostukorvis "Tellimuse täpsustuse" alla. Kuna Sinu vahvat värvivalikut ei pruugi meil alati laos kohe olemas olla, luba meile palun 5 tööpäeva pikemat tarneaega  ♡ ♡ ♡ ...aitäh!

Reguleeritaval jalutusrihmal on kolm erinevat pikkusastet - 120 cm, 160 cm ja 200 cm, tänu millele saad vajadusel hoida oma lemmikut enda lähedal või anda talle pikema rihma otsas rohkem vabadust. Pikkuse reguleerimiseks on rihma külge kinnitatud aasad, mille külge kinnitub karabiiniga ots.

Reguleeritava jalutusrihma mõõdud: pikkus 120-160-200cm.
XS-S: laius 1,6cm
S-M: laius 1,9cm
L-XL: laius 2,5cm

Will Sniff teab, et suurus pole oluline! Meie kaela- ja jalutusrihmade hind ei kasva koos pikkuse, laiuse ja ümbermõõduga.