PAWSTEL BUBBLE kaelarihm, mustikakreem lilla

Mustikakreemi lilla kaelarihm püüab pilke nii rannaliival kui linnatänavatel.   
Lisa ostukorvi
36 €
Pastelsetes toonides Biothane kaelarihmad, mis on inspireeritud mullinätsude magusatest ja ahvatlevatest värvidest. Mis on Biothane? Oma väljanägemiselt nahka imiteeriv materjal, mis on kulumisele vastupidavam, kergemini puhastatavam ja kordades tugevam kui nahk. Samuti on see materjal saadaval väga erksates, tuhmumiskindlates ja sügavates värvides. Loe lähemalt Biothane'st SIIT.

Pawstel Bubble kaelarihmadel on kaks silikoonkattega kinnitust.
Tavaline reguleerimispannal "Belt Buckle,"mille abil saab paika sättida kaelarihma suuruse ja turvalukk-klõpskinnitus "Safe Lock Buckle," mida saab lihtsalt ja kiirelt avada vajutades kahe sõrmega kinnituse külgedele. 

Will Sniff teab, et suurus pole oluline! Meie kaela- ja jalutusrihmade hind ei kasva koos pikkuse, laiuse ja ümbermõõduga. 

XXS:    ⌀ kuni 30cm  x  1.9cm
XS:    ⌀ 30-35cm  x  1.9cm
S:    ⌀ 35-40cm  x  1.9cm
M:    ⌀ 40-46  x  1.9cm
L:    ⌀ 46-53cm  x  2.5cm
XL:    ⌀ 53-60cm  x  2.5cm
XXL:    ⌀ 60 ja rohkem  x  2.5cm

Ostes oma lemmikule Biothane materjalist kaelarihma, uuri alati tähelepanelikult, kas kaelarihm säilitab oma ümara kuju ka puhkeasendis. Kuna Biothane materjal on 2.5mm paksune ja oma olemuselt tihke, võivad paljud turul pakutavad valmistooted hoida tilgakujuliselt koera kaelast eemal. Lisaks sellele, et see pole silmale ilus, võib selline kaelarihm olla koerale ka ebamugav. Selleks, et kaelarihm saaks kaelas olles vabalt liikuda, peab see kogu oma ulatuses hoidma võrdset kaugust koera kaelast ehk olema ringikujuline.